Zamknij
REKLAMA

Interweniował po służbie

15:37, 02.05.2019 | P.F
REKLAMA
Skomentuj

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Łasku udowodnił, że policjantem jest się zawsze. W czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę skody. 58-letni zduńskowolanin miał w organizmie blisko 2,4 promila alkoholu.

 

1 maja 2019 r. policjant z KPP w Łasku jechał prywatnym samochodem ulicą Mickiewicza w Zduńskiej Woli. W pewnej chwili zwrócił uwagę na skodę, której sposób jazdy mógł świadczyć, że pojazdem kieruje osoba nietrzeźwa. O swoich podejrzeniach telefonicznie poinformował operatora numeru alarmowego 112, za pośrednictwem którego we wskazane miejsce został skierowany policyjny patrol. Kiedy kierowca skody zatrzymał się przy jednym ze sklepów na osiedlu Południe, policjant zareagował bez chwili wahania. Podbiegł do skody i widząc stan kierującego, odebrał mu kluczyki od samochodu uniemożliwiając w ten sposób dalszą jazdę. 

Okazało się, że stężenie alkoholu w organizmie 58-letniego zduńskowolanina wyniosło blisko  2,4 promila alkoholu. Mężczyzna odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

reklama : Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne Zduńska Wola

(P.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone