Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie długiego, majowego weekendu

13:09, 06.05.2019 | P.F
REKLAMA
Skomentuj

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, podczas majowego weekendu, trwały wzmożone działania Policji. Funkcjonariusze nie tylko kontrolowali prędkość, ale też stan trzeźwości kierujących. Sprawdzany był stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów, a zwłaszcza dzieci.

Podczas majowego weekendu na drogach w powiecie zduńskowolskim doszło do trzech kolizji drogowych oraz jednego wypadku z udziałem kierującego quadem. 5 maja 2019 r., na terenie gminy Zduńska Wola, 26-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy płot. Z uwagi na odniesione obrażenia został przewieziony do szpitala. Kierowcy pobrano krew do badan na zwartość alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierował quadem wbrew orzeczonemu sądownie zakazowi prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pomimo policyjnych apeli o rozwagę wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy wsiadając za kierownicę pojazdów w stanie nietrzeźwości stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu. W trakcie weekendu policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących.

 

reklama : Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne Zduńska Wola

(P.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone