Zamknij
REKLAMA

Remont podłogi w hali przy SP6 z wojewódzkim dofinansowaniem

14:59, 13.05.2019 | P.F
REKLAMA
Skomentuj
UM Zduńska Wola

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Zduńskiej Woli Konrad Pokora Prezydent Zduńskiej Woli odebrał z rąk Marszałka Województwa Łódzkiego symboliczny czek na 95 tys. zł. To kwota dofinansowania, które Zduńska Wola pozyskała na remont płyty głównej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Złotej. W hali ćwiczą uczniowie tej największej, miejskiej szkoły, ale również odbywają się tu futsalowe mecze zduńskowolskiej Gatty.

Wielkie podziękowania dla Pana Marszałka, dla całego Sejmiku Wojewódzkiego, również dla pracowników Urzędu Miasta, którzy przygotowali dobry wniosek - mówił prezydent Zduńskiej Woli po odebraniu czeku - mam nadzieję, że jest to symbol dobrej współpracy, którą będziemy się mogli cieszyć przez kolejne lata - podkreślał.

Pieniądze zostały przyznane w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań w zakresie rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej województwa łódzkiego.

Naprawa podłogi hali jest niezbędna. Na jej powierzchni pojawiły się liczne spękania i przetarcia, a miejscami ubytki. Hala działa od listopada 1999 r. Od 2012 regularnie rozgrywane są tu mecze ogólnopolskiej ligi fusal, gromadzące kilkusetosobową widownię. Ostatni remont był w latach 2015-2016 i obejmował malowanie, wymianę parapetów i oświetlenia na energooszczędne oraz odnowienie łazienek na zapleczu. Modernizację płyty głównej hali zaplanowano na najbliższe wakacje.

Źródło: UM Zduńska Wola

(P.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAPrawnik Łask

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone