Zamknij

Viret pokonany

23:04, 29.10.2018 | D.C
REKLAMA
Skomentuj
Bogusław Pabich (IKS "START" Zduńska Wola)

W sobotnim meczu z beniaminkiem I ligi KS VIRET CMC Zawiercie nasza drużyna odniosła zwycięstwo 6:4. Mecz zaczął się bardzo obiecująco z uwagi na fakt, że po meczach singlowych prowadziliśmy 3:1. W deblach i ostatnim rzucie gier pojedynczych podzieliliśmy się punktami z  zawodnikami z Zawiercia.

Punkty dla naszej drużyny zdobyli: Grzegorz Janczewski 2,5, Tomasz Wiśniewski 2, Marcin Sankowski 1, Karol Prus-Strowski 0,5.
Wynik tego meczu umocnił nas na 6 miejscu w tabeli.
Wyjątkową atrakcją sobotniego spotkania był występ najmłodszych cheerleaderek z JuniorDance Floor Arena Fitness w Zduńskiej Woli. W I lidze takie występy są zdarzeniem wyjątkowym i występującym niezwykle rzadko. Dziewczynki za żywiołowy występ zostały nagrodzone gromkimi brawami przez zgromadzoną publiczność oraz zawodników obu drużyn.

Najbliższy pojedynek drużyna rozegra na wyjeździe 03 listopada 2018 r. z ZKS Zielona Góra.

W ten weekend nasze pozostałe dwie drużyny również uczestniczyły w rozgrywkach. V liga pokonała na wyjeździe  LKS Stomil III Bełchatów 10:0.
Nasz II ligowy zespół rozegrał dwa mecze; w sobotę pokonał UMKS Księżak Łowicz 7:3, natomiast w niedzielę uległ UKS Fungis Maków 2:8. 

Tekst i zdjęcia: Bogusław Pabich (IKS "START" Zduńska Wola)

(D.C)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone