Zamknij

Tenisowa Talentiada

23:07, 17.04.2019 | P.F
REKLAMA
Skomentuj
Romuald Rębacz (TUKS)

Eliminacje województwa Łódzkiego i Śląskiego Talentiady odbyły się 13 kwietnia 2019 roku w Zduńskiej Woli. Do zmagań przystąpiły dwie drużyny choć zgłoszony był również Start Łódź. Talentiada składa się z testów sprawnościowych, gier drużynowych (unihokej, piłka ręczna, piłka nożna), gier paratenisowych i tenisowych na karach serwisowych. Łącznie dziecko musi opanować 23 konkurencje.

W konkurencjach sprawnościowych i grach drużynowych lepsza okazała się grupa dzieci z TUKS Zduńska Wola, natomiast gry paratenisowe i tenisowe wygrał AZS Łódź, który też wygrał ogólną klasyfikację, ponieważ konkurencje tenisowe są wyżej punktowane. Wszystkie trzy zgłoszone drużyny uzyskały awans do półfinału, który zaplanowany jest na 1 i 2 czerwca w Poznaniu, gdzie rywalizować będzie jak co roku 16 drużyn z zachodniej Polski.

Skład zwycięskiej drużyny:
1. Michalina Antosik
2.Adela Wojciechowska
3.Tomasz Kowalczyk
4.Paweł Sakowski

Skład TUKS Zduńska Wola, który zajął drugie miejsce:
1. Amelia Grabińska 
2. Katarzyna Pawelska
3. Magda Szulc
4. Michał Anyszka
5. Jan Domagała
6. Wojciech Tomczyk

Organizatorem był Tenisowy Uczniowski Klub Sportowy Zduńska Wola oraz WZT Łódź.

Tekst i zdjęcia: Romuald Rębacz (TUKS)

(P.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone