Zamknij

50 lat razem! Wzruszająca uroczystość

11:53, 08.10.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
UM Zduńska Wola

Prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki wręczył w Ratuszu Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. W bardzo wzruszającej i serdecznej uroczystości wzięło udział szesnaście małżeńskich par oraz ich najbliżsi. Prezydent gratulował wspaniałego Jubileuszu i życzył zdrowia oraz szczęścia w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Podkreślał rolę wartości rodzinnych w budowaniu lokalnej społeczności.

Medale otrzymali Państwo: Regina i Ignacy Barczyńscy, Elżbieta i Wojciech Borkowscy, Kazimiera i Czesław Brylowie, Janina i Zygmunt Darol, Alicja i Mieczysław Głowienkowscy, Stanisława i Stanisław Gruda, Anna i Jerzy Jarosławscy, Grażyna i Józef Klauzińscy, Sabina i Eugeniusz Kotala, Jadwiga i Jan Kowalczykowie, Maria i Andrzej Łochowscy, Zofia i Jan Pokora, Janina i Stanisław Raj, Janina i Piotr Szlachetka, Stanisława i Wiesław Stawierscy, Kazimiera i Józef Urbaniak.

Uroczystość uświetnił, tak jak to czyni od wielu, wielu lat chór Złota Jesień pod kierownictwem Haliny Hesse.

 

Źródło: UM Zduńska Wola

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone