Zamknij

Tragiczne potrącenie pieszego na terenie gminy Warta

13:00, 01.10.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj

Tragiczne potrącenie pieszego na terenie gminy Warta. Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego.

 

 30 września 2018r. około godziny 19.00 w okolicach wsi Zagajew w gminie Warta doszło do śmiertelnego potrącenia 50 – letniego mężczyzny. Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki Audi z nieustalonych, na chwilę obecną, powodów potrącił pieszego,  idącego lewą stroną jezdni w kierunku miejscowości Błaszki.

Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do sieradzkiego szpitala gdzie niestety zmarł. 23 – letni kierowca był trzeźwy. Ponadto pobrano mu krew do badań na zwartość środków odurzających w organizmie.

         Niewątpliwie w najbliższych tygodniach na drogach będą panować zmienne warunki drogowe. Do tego szybko zapada zmierzch, który dodatkowo wpływa na pole widzenia kierowcy.

Dlatego też policja prosi o zachowanie w tym okresie szczególnej ostrożności w trakcie kierowania pojazdami. Szczególną uwagę powinni w tym okresie zachować rowerzyści i piesi. Z uwagi na coraz szybciej zapadający zmierzch będą oni zdecydowanie słabiej widoczni. Dlatego też pamiętajmy aby, szczególnie poza terenem zabudowanym mieli oni na sobie elementy odblaskowe. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że taki widoczny z daleka odblask może uratować życie bądź zdrowie osobie która go nosi.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAPrawnik Łask

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone