Zamknij

Robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/19/0010Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 98-220 Zduńska Wola 46, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: - wykonywanie prac ogólnobudowlanych - zaopatrzenie w potrzebne materiały
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY - KAT.B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 2] : doświadczenie w pracy przy pracach budowlanych [Umiejętność 1] : zdolność do pracy na wysokości pow. 3 metrów Umiejetność obsługi maszyn budowlanych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Mostostal Warszawa S.A.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Konstruktorska 12a, 02-677 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Anna Szewc
      Numer telefonu: 600 945 847
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wystawianie faktur, prowadzenie biura
      StPr/19/0037
      data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zgodnie z programem stażu
      StPr/19/0033
      data rozpoczęcia pracy od 28.01.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      wg programu stażu
      StPr/19/0034
      data rozpoczęcia pracy od 23.01.2019

      StPr/19/0024

      Pakowanie mąki i otrąb w worki, załadunek na samochody.
      StPr/19/0019

      Obsługa klienta, sprzedaż produktów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/0022
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019

      praca na stanowisku
      StPr/19/0013
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      tworzenie bazy klientów, rozmowa z klientem
      StPr/19/0015

      praca na hali produkcyjnej, obsługa szlifierki, wiertarki, składanie elementów transportera
      StPr/19/0017

      StPr/19/0006
      data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019