Zamknij

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Nr oferty: StPr/19/0010Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Opiesińska 13, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa programów komputerowych: Rewizor, Speed. Ksiegowanie, weryfikacja dekretacja dokumentów ksiegowych, uzgadnianie sald kont, naliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych PIT, osób prawnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Księgowy (wymagany staż - lata: 3)
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Wymagania dodatkowe
        Język:
        • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
        • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: - prowadzenie ksiąg rachunkowych, znajomość przepisów podatkowych VAT, CIT, PIT - doświadczenie zawodowe- w szczególnosći przepisy ustawy o podatku dochodowym, usatawa o VAT szeroko rozumiana (3 lat
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: NOWA LOGISTIC Spółka z O.O.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Opiesińska 13, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
          Osoba do kontaktu: Elżbieta Balzam-Nowakowska
          Numer telefonu: 43 671 17 77
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          wystawianie faktur, prowadzenie biura
          StPr/19/0037
          data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Zgodnie z programem stażu
          StPr/19/0033
          data rozpoczęcia pracy od 28.01.2019
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          wg programu stażu
          StPr/19/0034
          data rozpoczęcia pracy od 23.01.2019

          StPr/19/0024

          Pakowanie mąki i otrąb w worki, załadunek na samochody.
          StPr/19/0019

          Obsługa klienta, sprzedaż produktów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej
          StPr/19/0022
          data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019

          praca na stanowisku
          StPr/19/0013
          wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

          tworzenie bazy klientów, rozmowa z klientem
          StPr/19/0015

          praca na hali produkcyjnej, obsługa szlifierki, wiertarki, składanie elementów transportera
          StPr/19/0017

          StPr/19/0006
          data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019