Zamknij

Przedstawiciel handlowy

Nr oferty: StPr/19/0015Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Spacerowa 21, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: tworzenie bazy klientów, rozmowa z klientem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.01.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 250 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - praca w godz. 07.00-15.00
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WORKPLAST Grzegorz Kawalec
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Spacerowa 21, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Anna Staniucha
        Numer telefonu: 43 823 35 03
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        wystawianie faktur, prowadzenie biura
        StPr/19/0037
        data rozpoczęcia pracy od 21.01.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Zgodnie z programem stażu
        StPr/19/0033
        data rozpoczęcia pracy od 28.01.2019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        wg programu stażu
        StPr/19/0034
        data rozpoczęcia pracy od 23.01.2019

        StPr/19/0024

        Pakowanie mąki i otrąb w worki, załadunek na samochody.
        StPr/19/0019

        Obsługa klienta, sprzedaż produktów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej
        StPr/19/0022
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019

        praca na stanowisku
        StPr/19/0013
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

        tworzenie bazy klientów, rozmowa z klientem
        StPr/19/0015

        praca na hali produkcyjnej, obsługa szlifierki, wiertarki, składanie elementów transportera
        StPr/19/0017

        StPr/19/0006
        data rozpoczęcia pracy od 14.01.2019