Zamknij

Specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży

Nr oferty: StPr/19/0133Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Tworzenie ofert sprzedażowych, koordynacje procesu sprzedazy produktow, realizacja założonych planów sprzedażowych, negocjowanie umów i warunków handlowych, podejmowanie działań marketingowych w celu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
      • obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - uczciwość, kultura osobista, - znajomość mediów społecznościowych, - obsługa urządzeń biurowych, - mile widziane doświadczenie zawodowe, - praca w godz.08.00-16.00 - praca w delegacji
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Beata Guz
        Numer telefonu: 438232327 w. 264
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        wg programu stazu, Fundusz Unijny RPO WŁ dla osób db, 50+ lub niepełnosprawnych
        StPr/19/0232
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Rozładunek izaładunek towaru, pakowanie towaru, dbałość o powierzony sprzęt i narzedzia pracy,
        StPr/19/0202
        data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Utrzymanie higieny osobistej mieszkańców przez wykonywanie niepełnosprawnym toalety porannej i wieczornej. Pomoc niepełnosprawnym w wykonywaniu czynności fizjologicznych. Sprzątanie w łożkach i wymian
        StPr/19/0197

        Zgodnie z programem stażu
        StPr/19/0193

        Przygotowanie posiłków, sprzedaż, obsługa klienta
        StPr/19/0194
        data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019

        StPr/19/0189

        murowanie ścian, zalewanie ścian i stropów, inne prace budowlane
        StPr/19/0191
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        obsługa komputera i innych urządzeń biurowych, opracowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień
        StPr/19/0169
        data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        StPr/19/0163

        wykonywanie połączeń wychodzących i umawianie spotkań
        9/3/2019
        data rozpoczęcia pracy od 02.03.2019
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN