Zamknij

Pomocnik spawacza

Nr oferty: StPr/19/0136Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tymienicka 4f, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: -godziny pracy: 7.00-15.00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPHU POJ-MET Kazimierz Przybylski
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Tymienicka 4f, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Kazimierz Przybylski
    Numer telefonu: 603-768-579
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    wg programu stazu, Fundusz Unijny RPO WŁ dla osób db, 50+ lub niepełnosprawnych
    StPr/19/0232
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Rozładunek izaładunek towaru, pakowanie towaru, dbałość o powierzony sprzęt i narzedzia pracy,
    StPr/19/0202
    data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Utrzymanie higieny osobistej mieszkańców przez wykonywanie niepełnosprawnym toalety porannej i wieczornej. Pomoc niepełnosprawnym w wykonywaniu czynności fizjologicznych. Sprzątanie w łożkach i wymian
    StPr/19/0197

    Zgodnie z programem stażu
    StPr/19/0193

    Przygotowanie posiłków, sprzedaż, obsługa klienta
    StPr/19/0194
    data rozpoczęcia pracy od 10.04.2019

    StPr/19/0189

    murowanie ścian, zalewanie ścian i stropów, inne prace budowlane
    StPr/19/0191
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    obsługa komputera i innych urządzeń biurowych, opracowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień
    StPr/19/0169
    data rozpoczęcia pracy od 20.03.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    StPr/19/0163

    wykonywanie połączeń wychodzących i umawianie spotkań
    9/3/2019
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2019
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN