Zamknij

Doradca klienta w placówce bankowej

Nr oferty: StPr/19/0384Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Plac Wolności 10, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż kont i kredytów, obsługa kasy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Doradca klienta (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
      Uprawnienia:
      • obsługa klietna
        Wymagania pożądane
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe min. 1 miesiąc - praca w godz. 9.00-17.00
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: INWEST-M Anna Markowska
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Plac Wolności 10, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
          Osoba do kontaktu: Anna Markowska
          Numer telefonu: 697 497 299
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          obsługa pojazdów
          StPr/19/0431
          data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          sprawdzanie jakości produkcji, organizacja czasu pracy pracowników
          StPr/19/0432
          data rozpoczęcia pracy od 26.06.2019
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          obsługa sklepu internetowego, social media, wysyłka towaru i odbiór zwrotów
          StPr/19/0433

          prowadzenie pojazdu ciężarowego, praca w zakresie ładowania odpadów
          StPr/19/0435
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          załadowanie odpadów w pojemniki i worki do samochodu śmieciarki
          StPr/19/0436
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          obsługa aparatów barwiarskich
          StPr/19/0428

          transport odpadów
          StPr/19/0429
          wynagrodzenie od od 4 000 PLN

          montaż mebli u klienta, składanie mebli z elementów, docinanie, frezowanie, szlifowanie elementów meblowych
          StPr/19/0425

          Zgodnie z programem stażu
          StPr/19/0423
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          obsługa LOTTO, sprzedaż wyrobów tytoniowych oraz prasy
          StPr/19/0418
          data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019