Zamknij

Pracownik ochrony

Nr oferty: StPr/19/0385Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Opiesińska, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu + prace gospodarcze na terenie Zduńskiej Woli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - praca na terenie Zduńskiej Woli - kontakt telefoniczny z pracodawcą - oferta dla osób niepełnosprawnych - praca w godz. 15.00-07.00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MUSI Spółka z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Topolowa 45, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj:
    Osoba do kontaktu: Robert Kulak
    Numer telefonu: 693 414 174
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    obsługa pojazdów
    StPr/19/0431
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    sprawdzanie jakości produkcji, organizacja czasu pracy pracowników
    StPr/19/0432
    data rozpoczęcia pracy od 26.06.2019
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa sklepu internetowego, social media, wysyłka towaru i odbiór zwrotów
    StPr/19/0433

    prowadzenie pojazdu ciężarowego, praca w zakresie ładowania odpadów
    StPr/19/0435
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    załadowanie odpadów w pojemniki i worki do samochodu śmieciarki
    StPr/19/0436
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    obsługa aparatów barwiarskich
    StPr/19/0428

    transport odpadów
    StPr/19/0429
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    montaż mebli u klienta, składanie mebli z elementów, docinanie, frezowanie, szlifowanie elementów meblowych
    StPr/19/0425

    Zgodnie z programem stażu
    StPr/19/0423
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    obsługa LOTTO, sprzedaż wyrobów tytoniowych oraz prasy
    StPr/19/0418
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019