Zamknij

Elektromechanik

Nr oferty: StPr/19/0393Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Realizacja zadań produkcyjnych na wyznaczonym stanowisku, wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi, technologicznymi przy pomocy maszyn i urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Uprawnienia:
    • zdolności manualne
      Wymagania pożądane
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - posługiwanie sie podstwowymi narzędziami - mile widziane doświadczenie - praca w godz: 6.00-14.00,14.00-22.00
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Izabella Jerzykowska
        Numer telefonu: 438232327 w. 258
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV + skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        obsługa pojazdów
        StPr/19/0431
        data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        sprawdzanie jakości produkcji, organizacja czasu pracy pracowników
        StPr/19/0432
        data rozpoczęcia pracy od 26.06.2019
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa sklepu internetowego, social media, wysyłka towaru i odbiór zwrotów
        StPr/19/0433

        prowadzenie pojazdu ciężarowego, praca w zakresie ładowania odpadów
        StPr/19/0435
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        załadowanie odpadów w pojemniki i worki do samochodu śmieciarki
        StPr/19/0436
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        obsługa aparatów barwiarskich
        StPr/19/0428

        transport odpadów
        StPr/19/0429
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        montaż mebli u klienta, składanie mebli z elementów, docinanie, frezowanie, szlifowanie elementów meblowych
        StPr/19/0425

        Zgodnie z programem stażu
        StPr/19/0423
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        obsługa LOTTO, sprzedaż wyrobów tytoniowych oraz prasy
        StPr/19/0418
        data rozpoczęcia pracy od 24.06.2019