Zamknij

Sprzątaczka biurowa

Nr oferty: StPr/19/0462Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Słoneczna 8 a i b, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, mnagazynowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - umiejętność obsługi maszyn sprzatających, - pracownicza książeczka zdrowia, - praca w godz. 07.00-15.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ZAKŁAD CUKIERNICZY Marek Bladowski Spółka z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościelna 12, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Bladowska - Muszyńs
      Numer telefonu: 43 824 96 96
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa zaworów bezpieczeństwa i zaworów zwrotnych, kontrolowanie i utrzymywanie właściwego ciśnienia sprężonego gazu
      StPr/19/0492
      data rozpoczęcia pracy od 22.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prowadzenie rachunkowości jednostki, dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych, dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących opera
      StPr/19/0494
      data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
      wynagrodzenie od od 2 270 PLN

      Koordynowanie i nadzorowanie pracy działu logistyki, ztworzenie i realizowani załozonych planów sprzedażowych, kształtowanie długofalowych relacji z klientem, przygotowywanie zestawień na potrzeby prz
      StPr/19/0491
      data rozpoczęcia pracy od 17.08.2019
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wg programu stazu
      StPr/19/0489
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, zaopatrzenie w potrzebne materiały.
      StPr/19/0485
      data rozpoczęcia pracy od 16.07.2019

      układanie i łączenie kabli telekomunikacyjnych
      StPr/19/0487
      data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      przygotowywanie potraw kuchni regionalnej indyjskiej, podawanie posiłków
      StPr/19/0482
      wynagrodzenie od od 1 200 PLN

      Zgodnie z programem stażu
      StPr/19/0473
      data rozpoczęcia pracy od 29.07.2019

      wg programu stażu
      StPr/19/0477

      StPr/19/0479