Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/19/0467Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tymienicka 13, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Przewóz rzeczy w transporcie krajowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • kurs na przewóz rzeczy
      • prawo jazdy kat. C+ E
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - wynagrodzenie 2250+ diety - praca od poniedziałku do piątku - czynniki niebezpieczne: fizyczne, pyły, chemiczne, biologiczne, inne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: EAGLE Sebastian Orlikowski
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Tymienicka 13, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Sebastian Orlikowski
        Numer telefonu: 535 847 010
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        obsługa zaworów bezpieczeństwa i zaworów zwrotnych, kontrolowanie i utrzymywanie właściwego ciśnienia sprężonego gazu
        StPr/19/0492
        data rozpoczęcia pracy od 22.07.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        prowadzenie rachunkowości jednostki, dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych, dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących opera
        StPr/19/0494
        data rozpoczęcia pracy od 02.09.2019
        wynagrodzenie od od 2 270 PLN

        Koordynowanie i nadzorowanie pracy działu logistyki, ztworzenie i realizowani załozonych planów sprzedażowych, kształtowanie długofalowych relacji z klientem, przygotowywanie zestawień na potrzeby prz
        StPr/19/0491
        data rozpoczęcia pracy od 17.08.2019
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        wg programu stazu
        StPr/19/0489
        data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, zaopatrzenie w potrzebne materiały.
        StPr/19/0485
        data rozpoczęcia pracy od 16.07.2019

        układanie i łączenie kabli telekomunikacyjnych
        StPr/19/0487
        data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        przygotowywanie potraw kuchni regionalnej indyjskiej, podawanie posiłków
        StPr/19/0482
        wynagrodzenie od od 1 200 PLN

        Zgodnie z programem stażu
        StPr/19/0473
        data rozpoczęcia pracy od 29.07.2019

        wg programu stażu
        StPr/19/0477

        StPr/19/0479