Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam blondynkę z którą dziś 17.03 ok 20godz czekaliśmy na otwarcie żabki, gdzie uzupełniali towar. Czekałaś na szamkę, w sumie razem zrezygnowaliśmy z czekania. Zapomniałem spytać się o numer telefonu"

"Pozdrawiam dziewczynę (brunetkę) która codziennie chodzi przez pasaż Getta, dzisiaj tj 15.03.2019r. szła z parasolem (biały z różową bądź czerwoną obwódką) bordowej kurtce, spodniach z dziurami na kolanach i czarnym plecakiem około godziny 14, często jeśli chcesz został like ;) Pozdrawiam Spotter."

"Czy ktoś wie jak na imię ma dziewczyna która jeździ bordowym seatem, ma blond kręcone włosy i niebiańskie spojrzenie. Często widzę ją pod Secesja późnymi wieczorami zdaje się że przyjeżdża po kogoś😉. Jak ktoś zna tego anioła proszę o komentarz. Bardzo mi zależy żeby wreszcie ją poznać. Pozdrawiam/spotter"

"Pozdrawiam dwie dziewczyny siedzące na górnej części ławki w rynku w Szadku dnia 17.02.2019r między 15.30-16.30. Odezwijcie się. Pózniej się wróciłem ale już Was nie było"

"Pozdrawiam dziewczynę o długich ciemnych włosach i czarnych okularach. Miałaś duże kolczyki koła.Byłaś ubrana w beżowy płaszcz i jasne spodnie. Wydajesz się sympatyczna i z tego co usłyszałem nazywasz się Patrycja. Wpadłaś mi w oko, odezwij jeśli masz ochotę z chęcią przejdę się z tobą na spacer :- ) Pozdrawiam"

"Pozdrawiam śliczna panią z obsługi w carrefour w sklepiku z perfumami i akcesoriami dla kobiet ,,słoneczko" zostaw jakiś slad po sobie"

"Pozdrawiam ciemną blondynkę w okularach widzianą 15.02.2019 około godziny 10:30 w biedronce na południu😊 Byłaś ubrana w czarną kurtkę, leginsy i czarno-biale buty, oraz kremowy szalik. Dosyć często zerkałaś na telefon w kremowym etui😅 Byłaś prawdopodobnie ze swoją mamą która chodzi o kulach. Masz zniewalające spojrzenie😍Pozdrawia chłopak ubrany cały na czarno z tatuażem na ręce oraz nieułożoną fryzurą😂"

"Witam. Chciałabym pozdrowić chłopaka który dzisiaj o godzinie 11.00 w dniu 14 lutego przywiózł drzewo na ulicę złotą i się do mnie uśmiechał po czym powiedział, że taka dziewczyna w walentynki nie u chłopaka. Masz ładny uśmiech. Odezwij się w komentarzu. Pozdrawia blondynka"

"Witam chciał bym pozdrowić i odnaleźć dziewczyne którą widziałem dzisiaj tj 12.02 o godz 14 na ul.Juliusza Wysoka szczupła miala na Sobie jaskrawo czerwoną czapkę i pieknie sie uśmiechała.Pozdrawia chlopak z czarnego samochodu "

"Pozdrawiam urocza blondynkę w różowej kurtce, która spotkałem w punkcie z telefonami na sieradzkiej dnia 11.02 około 16.30 - jesli to czytasz zostaw slad po sobie ;)"

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone