Zamknij
REKLAMA

"Poszukuję tego Pana :) bawiliśmy się razem cała imprezę i wiem że na imię mu Damian. Jeśli tez To czytasz zostaw coś po sobie :D dałeś swój numer ale źle wpisałam :) spotterka"

"Chciałem pozdrowić dziewczynę, którą spotkałem 02.06 ok. 11 w Żabce na Łaskiej 27 przy ekspresie do kawy. Śpieszyłem się wtedy ale może wypijemy kawę razem żeby się troszkę poznać?"

"Pozdrawiam piekna nieznajoma spacerujaca ul.łodzka ok godz 16. 17 niedziela 2-go czerwca,kierowalas sie do sklepu na ul gettata u linkiego.Pozdrawia dwoch chlopakow na rowerze 🙂"

"Pozdrawiam dziewczyny ze srebrnego Forda fiesty mk5 na rejestracjach EZD za bardzo miłą przejażdżkę na wylotówce z Częstochowy w stronę Łodzi. Z tej strony chłopak z ciemnego zielonego BMW E39 na rejestracjach SC, aż żałuje że nie pojechałem dalej z Wami :d"

Zna ktoś tego łepka? https://www.facebook.com/129593260404314/posts/2401671926529758/

"Pozdrawiam bruneta z autobusu jadącego 25.04 ok. 16 30 do Sieradza w koszulce z krótkim rękawem i czarnymi spodenkami oraz słuchawkami, który wysiadał przed czechami ok. 19 30 . Ustąpiłes komuś miejsca. Chcesz się spotkać? - ciemna blondynka w dzinsowej kurtce i czarnymi spodniami siedząca obok drzwi za szybą"

"Pozdrawiam dwie ciemne blondynki (prawdopodobnie siostry) widziane w piątek 26.04.2019 około godziny 9:30 na rynku na ul Targowej Jedna była ubrana w ciemno czerwoną bluzkę, jeansy i białe buty a druga w szare spodenki i białą bluzkę, oby dwie około 165cm wzrostu Na początku jeśli się nie mylę widziałem Was z mamą a później same gdzieś szłyście, kilka razy się mijalismy, najpierw przy wejściu od strony parku a później w sektorach Pozdrawia chłopak z tatuazem na ręce który był ubrany w białą koszulkę, ciemne spodenki oraz czarne buty, również byłem ze swoją mamą"

"Chciałbym pozdrowić dwie dziewczyny które wczoraj około godziny 22 stały przy kępinie i rozmawiały. Jedna była z rowerem, niska blond i krótkie włosy w czarnej kurtce a druga zaś ciemne i długie włosy i ubrana na czarno, duże kolczyki koła które przykuły moją uwagę. Przejeżdżałem koło was i machałem ale chyba nie widziałyście ;D"

"Chciałbym pozdrowić sympatyczną dziewczynę z pięknym uśmiechem, którą widziałem dziś 26.05 ok. godz. 10 w przychodni EB-MED w Karsznicach, byłaś z bratem w koszulce z napisem blah Jeśli masz ochotę spotkać się przy kawie to proszę zostaw po sobie znak Kolega w białej koszulce"

"Serdecznie pozdrawiam piękną blondynkę w czarnych dresach widzianą dzisiaj koło pasażu na getta żydowskiego około 11 Spotter"

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone