Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam bruneta z autobusu jadącego 25.04 ok. 16 30 do Sieradza w koszulce z krótkim rękawem i czarnymi spodenkami oraz słuchawkami, który wysiadał przed czechami ok. 19 30 . Ustąpiłes komuś miejsca. Chcesz się spotkać? - ciemna blondynka w dzinsowej kurtce i czarnymi spodniami siedząca obok drzwi za szybą"

"Pozdrawiam dwie ciemne blondynki (prawdopodobnie siostry) widziane w piątek 26.04.2019 około godziny 9:30 na rynku na ul Targowej Jedna była ubrana w ciemno czerwoną bluzkę, jeansy i białe buty a druga w szare spodenki i białą bluzkę, oby dwie około 165cm wzrostu Na początku jeśli się nie mylę widziałem Was z mamą a później same gdzieś szłyście, kilka razy się mijalismy, najpierw przy wejściu od strony parku a później w sektorach Pozdrawia chłopak z tatuazem na ręce który był ubrany w białą koszulkę, ciemne spodenki oraz czarne buty, również byłem ze swoją mamą"

"Chciałbym pozdrowić dwie dziewczyny które wczoraj około godziny 22 stały przy kępinie i rozmawiały. Jedna była z rowerem, niska blond i krótkie włosy w czarnej kurtce a druga zaś ciemne i długie włosy i ubrana na czarno, duże kolczyki koła które przykuły moją uwagę. Przejeżdżałem koło was i machałem ale chyba nie widziałyście ;D"

"Chciałbym pozdrowić sympatyczną dziewczynę z pięknym uśmiechem, którą widziałem dziś 26.05 ok. godz. 10 w przychodni EB-MED w Karsznicach, byłaś z bratem w koszulce z napisem blah Jeśli masz ochotę spotkać się przy kawie to proszę zostaw po sobie znak Kolega w białej koszulce"

"Serdecznie pozdrawiam piękną blondynkę w czarnych dresach widzianą dzisiaj koło pasażu na getta żydowskiego około 11 Spotter"

"Pozdrawiam blondynkę z którą dziś 17.03 ok 20godz czekaliśmy na otwarcie żabki, gdzie uzupełniali towar. Czekałaś na szamkę, w sumie razem zrezygnowaliśmy z czekania. Zapomniałem spytać się o numer telefonu"

"Pozdrawiam dziewczynę (brunetkę) która codziennie chodzi przez pasaż Getta, dzisiaj tj 15.03.2019r. szła z parasolem (biały z różową bądź czerwoną obwódką) bordowej kurtce, spodniach z dziurami na kolanach i czarnym plecakiem około godziny 14, często jeśli chcesz został like ;) Pozdrawiam Spotter."

"Czy ktoś wie jak na imię ma dziewczyna która jeździ bordowym seatem, ma blond kręcone włosy i niebiańskie spojrzenie. Często widzę ją pod Secesja późnymi wieczorami zdaje się że przyjeżdża po kogoś😉. Jak ktoś zna tego anioła proszę o komentarz. Bardzo mi zależy żeby wreszcie ją poznać. Pozdrawiam/spotter"

"Pozdrawiam dwie dziewczyny siedzące na górnej części ławki w rynku w Szadku dnia 17.02.2019r między 15.30-16.30. Odezwijcie się. Pózniej się wróciłem ale już Was nie było"

"Pozdrawiam dziewczynę o długich ciemnych włosach i czarnych okularach. Miałaś duże kolczyki koła.Byłaś ubrana w beżowy płaszcz i jasne spodnie. Wydajesz się sympatyczna i z tego co usłyszałem nazywasz się Patrycja. Wpadłaś mi w oko, odezwij jeśli masz ochotę z chęcią przejdę się z tobą na spacer :- ) Pozdrawiam"

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone