Zamknij
REKLAMA

"witam pozdrawiam czarującą kasjerke ze sklep od mazura w strone mostu na Karsznice ten od targowania i ładnego koło 12 uśmiechu ;] zostaw ślad ;]"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Pozdrowienia dla uroczej brunetki która oczekiwała na światłach koło ratusza golfem 4 czarnym dnia 14.01 około 8.30 wymieniliśmy spojrzenia gdy Cię mijałem " Zaplanuj spotk

"Serdecznie pozdrawiam mężczyzne który (2019.01.09) biegał o godz 21.15 przy szkole podstawowej góra dół góra dół i tak ciągle . Powodzenia życzę i wytrwałości bo ja to już dawno bym się udusila i padła po pierwszym biegu"

"Pozdrawiam 3 dziewczyny ktore dnia 07.01.2019 kolo godziny 16 szły z białym dużym psem , poprawiłyscie mi bardzo humor! Pozdrawiam???? przechodziłem kolo was z kolega ????????"

"Pozdrawiam chlopaka (koło 16 lat), który siedział (04.01) w maku z kolegom, naprzeciwko mnie i się na mnie ciągle patrzył. pozdro od Blondyny

"pozdrowienia dla dziewczyny która czekała przed carrefour około 19 dnia 3 stycznia byłaś ubrana w różowa kurtkę oraz czarne spodnie - miły masz uśmiech "

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone