Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam dwie dziewczyny siedzące na górnej części ławki w rynku w Szadku dnia 17.02.2019r między 15.30-16.30. Odezwijcie się. Pózniej się wróciłem ale już Was nie było"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Pozdrawiam bruneta z autobusu jadącego 25.04 ok. 16 30 do Sieradza w koszulce z krótkim rękawem i czarnymi spodenkami oraz słuchawkami, który wysiadał przed czechami ok. 19 30 . Ustąpiłes komuś miejsca. Chcesz się spotkać? - ciemna blondynka w dzinsowej kurtce i czarnymi spodniami siedząca obok drzwi za szybą"

"Pozdrawiam dwie ciemne blondynki (prawdopodobnie siostry) widziane w piątek 26.04.2019 około godziny 9:30 na rynku na ul Targowej Jedna była ubrana w ciemno czerwoną bluzkę, jeansy i białe buty a druga w szare spodenki i białą bluzkę, oby dwie około 165cm wzrostu Na początku jeśli się nie mylę widziałem Was z mamą a później same gdzieś szłyście, kilka razy się mijalismy, najpierw przy wejściu od strony parku a później w sektorach Pozdrawia chłopak z tatuazem na ręce który był ubrany w białą koszulkę, ciemne spodenki oraz czarne buty, również byłem ze swoją mamą"

"Chciałbym pozdrowić dwie dziewczyny które wczoraj około godziny 22 stały przy kępinie i rozmawiały. Jedna była z rowerem, niska blond i krótkie włosy w czarnej kurtce a druga zaś ciemne i długie włosy i ubrana na czarno, duże kolczyki koła które przykuły moją uwagę. Przejeżdżałem koło was i machałem ale chyba nie widziałyście ;D"

"Chciałbym pozdrowić sympatyczną dziewczynę z pięknym uśmiechem, którą widziałem dziś 26.05 ok. godz. 10 w przychodni EB-MED w Karsznicach, byłaś z bratem w koszulce z napisem blah Jeśli masz ochotę spotkać się przy kawie to proszę zostaw po sobie znak Kolega w białej koszulce"

"Serdecznie pozdrawiam piękną blondynkę w czarnych dresach widzianą dzisiaj koło pasażu na getta żydowskiego około 11 Spotter"

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone