Zamknij
REKLAMA

"Pozdrawiam blondynkę z którą dziś 17.03 ok 20godz czekaliśmy na otwarcie żabki, gdzie uzupełniali towar. Czekałaś na szamkę, w sumie razem zrezygnowaliśmy z czekania. Zapomniałem spytać się o numer telefonu"


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

"Serdecznie pozdrawiam piękną blondynkę w czarnych dresach widzianą dzisiaj koło pasażu na getta żydowskiego około 11 Spotter"

"Pozdrawiam dziewczynę (brunetkę) która codziennie chodzi przez pasaż Getta, dzisiaj tj 15.03.2019r. szła z parasolem (biały z różową bądź czerwoną obwódką) bordowej kurtce, spodniach z dziurami na kolanach i czarnym plecakiem około godziny 14, często jeśli chcesz został like ;) Pozdrawiam Spotter."

"Czy ktoś wie jak na imię ma dziewczyna która jeździ bordowym seatem, ma blond kręcone włosy i niebiańskie spojrzenie. Często widzę ją pod Secesja późnymi wieczorami zdaje się że przyjeżdża po kogoś😉. Jak ktoś zna tego anioła proszę o komentarz. Bardzo mi zależy żeby wreszcie ją poznać. Pozdrawiam/spotter"

"Pozdrawiam dwie dziewczyny siedzące na górnej części ławki w rynku w Szadku dnia 17.02.2019r między 15.30-16.30. Odezwijcie się. Pózniej się wróciłem ale już Was nie było"

"Pozdrawiam dziewczynę o długich ciemnych włosach i czarnych okularach. Miałaś duże kolczyki koła.Byłaś ubrana w beżowy płaszcz i jasne spodnie. Wydajesz się sympatyczna i z tego co usłyszałem nazywasz się Patrycja. Wpadłaś mi w oko, odezwij jeśli masz ochotę z chęcią przejdę się z tobą na spacer :- ) Pozdrawiam"

© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone