Zamknij

Audi A6 2.0 TDI 177PS !! Bezwypadkowa !! Oryginalne Kilometry !!

Data dodania: 2019-01-01 21:31:11

Opis

Marka:Audi
Model:A6
Pojemność:1 968 cm3
Rok produkcji:2012
Rodzaj paliwa:Diesel

Opis:Oferuję do sprzedaży Audi A6 z bardzo bogatym dodatkowym wyposażeniem za które była dopłata ponad 20.tys euro . Cena nowego egzemplarza wynosiła około 300 tyś PLN. Samochód sprowadzony z Niemiec Jako roczne auto , bezwypadkowy z jednym właścicielem. Do wglądu udostępnię dokumenty zakupowe, które to potwierdzają. Samochód jest w doskonałym stanie po przebiegu ok. 121 tyś km całkowicie weryfikowalnym i udokumentowanym. Był serwisowany wyłącznie w autoryzowanych serwisach AUDI. To nie jest po leasingowy wyeksploatowany egzemplarz jakich wiele, a auto na lata.
Auto sprowadzone z Niemiec w 2013 roku jako roczne auto na gwarancji
Pierwszy jak i drugi właściciel była kobietą
Silnik skrzynia zawieszenie w stanie idealnym
Stan Auta Oceniam na bardzo Bardzo ładny
Nie wymaga najmniejszego wkładu finansowego
Wszystkie wymieniany robione na czas
Przebieg oryginalny potwierdzony do samego końca
Auto bezwypadkowe . W lipcu 2018 roku na Parkingu zostawał przerysowany tylni lewy błotnik .
Element zostało profesjonalnie pomalowany . Posiadam dokumentacje i zdjęcia
Reszta auta Cała na 100 % w Oryginalnym lakierze
Bogata Wersja :
Tapicerka skórzana z alcantarą, sportowe podgrzewane przednie siedzenia, podgrzewana tylna kanapa, 4 strefowa klimatyzacja, elektryczna roleta tylna i rolety w tylnych drzwiach. centralny zamek z funkcją domykania szyb.
Bezpieczeństwo:
5 systemów wspomagających kierowcę z Audi pre sense plus
? Audi adaptive cruise control z funkcją Stop&Go
? Audi side assist
? Audi active lane assist
? Audi pre sense front
? Audi pre sense rear
? w sytuacji rozpoznania ewentualnej kolizji uruchamiane jest maksymalne zabezpieczenie i ochrona kierowcy i pasażerów przed skutkami kolizji poprzez optymalne dostosowanie pozycji oparć foteli i zagłówków, domknięcie szyb, dostosowanie prędkości, przygotowanie układu hamulcowego do hamowania z pełną siłą w celu zminimalizowania siły uderzenia. W razie niebezpiecznej sytuacji z większają siłę hamowania redukując prędkość o dodatkowe 40 km/h.
Adaptive light z regulacją zasięgu reflektorów, xsenon plus, światła dzienne i tylne LED. Wskaźnik ograniczenia prędkości, rozpoznawanie za pomocą kamery ograniczeń prędkości na drodze z wyświetlaniem tej informacji w desce rozdzielczej.
Multimedia:
MMI NAVIGATION plus z MMI touch ? nawigacja na twardym dysku z mapą drogową obejmującą topografię terenu jak i najważniejsze obiekty oraz plany miast w obrazie 3D; wybór spośród 3 alternatywnych tras; zoom skrzyżowań, zjazdy z autostrad oraz zalecany pas ruchu wyświetlane także na ekranie komputera pokładowego ? MMI touch - panel obsługowy dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę MMI poprzez wpisanie nawet zbliżonych wartości punktu docelowego, system rozpoznaje litery pisane; proste przewijanie mapy i wybór miejsca docelowego; wybór 6 stacji radiowych wprowadzonych do pamięci; akustyczne potwierdzenie ? Komputer pokładowy z wyświetlaczem kolorowym i funkcją optymalizacji zużycia paliwa
Audi Connect z opcją telefonu ? komfortowe podłączenie telefonu komórkowego z funkcją Bluetooth do modułu UMTS samochodu (telefon samochodowy wbudowany w sterowniku , łączenie poprzez antenę samochodową zapewnia lepszą jakość dźwięku) ? dodatkowy czytnik karty SIM w panelu MMI navigation plus ? wczytanie do pamięci samochodu danych z telefonu jak i zarządzanie listą numerów ? dodatkowe usługi on-line m.in. wyszukiwanie ciekawych obiektów, nawigacja za pomocą Google-Earth, zasilanie celu z goole maps, usługi informacyjne, wyszukiwanie sieci WLAN-Hotspot umożliwiający swobodny dostęp do internetu poprzez np. laptop. Po instalacji Audi connect na smartfonie możliwość odczytu miejsca zaparkowanego samochodu, zarządzanie radiem internetowym, oraz celami w nawigacji.
Reszta wyposażenia zgodna z opisem dodatkowym
Zarejestrowane z ważnymi Opłatami
Przed przyjazdem potrzebny

Kontakt ze sprzedającym

790Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© e-zdunskawola.pl | Prawa zastrzeżone