Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Materiały partnera

Bilety MPK w Zduńskiej Woli kupisz wygodnie przez smartfona

Dzisiejszy świat stawia przed nami wiele wyzwań. Aby sprostać im wszystkim, potrzebny jest czas. Kiedy przemieszczasz się po mieście w poszukiwaniu kiosku, by kupić bilet komunikacji miejskiej, tracisz cenne minuty. Na szczęście dziś wystarczy dostęp do smartfona z połączeniem internetowym, aby szybko i wygodnie kupić bilety MPK w Zduńskiej Woli. Służy do tego aplikacja mPay.

reklama: Auto Moto ogłoszenia motoryzacyjne dodaj ogłoszenie za darmo

Zalety rozwiązania

Korzystając z aplikacji mPay, uzyskujesz dostęp do nowoczesnego i wygodnego rozwiązania. Jeśli Twój smartfon bez problemów łączy się z internetem, bilety MPK w Zduńskiej Woli  możesz zakupić nawet po tym, jak wsiądziesz do autobusu. Nie musisz stać w kolejce po bilet i martwić się, że Twój autobus odjedzie. Aplikację docenisz szczególnie wtedy, kiedy przyjdzie Ci przemieszczać się po mieście nocą albo będziesz mieć problem ze znalezieniem otwartego kiosku w niedzielę czy święto. Aplikacja mPay działa każdego dnia i o każdej porze. To także wygodne rozwiązanie dla wszystkich, których gościsz w swym mieście. Możesz poinstruować ich, jak szybko zakupić bilet i swobodnie dotrzeć do miejsca przeznaczenia.

Jak to działa?

Aby kupić bilety MPK w Zduńskiej Woli dzięki mPay, wystarczy uruchomić aplikację, którą znajdziesz pod tym adresem: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-zdunska-wola/, wybrać moduł kupowania biletu, a następnie wybrać miasto i rodzaj biletu, numer linii i sposób płatności. Dokonywanie jej jest możliwe poprzez zasilenie wirtualnej portmonetki w aplikacji albo skorzystanie z karty płatniczej. Aby operacja była bezpieczna, każdorazowe zakupienie biletu w aplikacji potwierdzamy indywidualnym kodem PIN. Nawet gdy stracimy telefon, nikt nie będzie w stanie skorzystać z mPay na nasz koszt.

A co w przypadku kontroli?

Kiedy pojawi się kontroler, nie ma powodów do obaw. Aplikacja mPay jest coraz powszechniejsza w wielu miastach, dlatego pracownicy sieci komunikacyjnej doskonale orientują się w nowoczesnych systemach zakupów biletu. W czasie kontroli wystarczy wpisać w telefonie kod kontrolera. Dzięki mPay możesz szybko i wygodnie kupić bilet, nie tracąc cennych minut na poszukiwanie kiosku.

.
Dodaj komentarz

Popularne