Dołącz do nas

Materiały partnera

Niezastąpiony wózek o wielu funkcjach

Art. sponsorowany

Przyzwoity wózek dziecięcy spełnia jest bezpieczny, wygodny, funkcjonalny. Gondola takiego wózka powinna być szeroka, a przede wszystkim musi być bezpieczna, najlepiej z regulowanym oparciem.

Dobry wózek posiada skrętne ale i obracane najlepiej duże koła, blokowane hamulcem, bez zamartwiania się, że wózek odjedzie bez wiedzy rodzica. Dobrany wózek wielofunkcyjny powinien odznaczać się funkcjonalnością, powinien być też łatwy w obsłudze oraz wygodnie się prowadzić, w czym może tez pomóc odpowiednia amortyzacja.

Współcześnie wózki wielofunkcyjne bywają bardzo popularne, 3 w 1 lub 2w 1 razem z funkcjonalnym fotelikiem samochodowym. Jednak tym co jest najważniejsze jest to, żeby wózek był komfortowy przede wszystkim dla dziecka, a więc istotne jest siedzisko spacerowe wózka, jak i sama gondola z szeroką, wentylowaną, dużą budką.

Moon ReSea S jest kompaktowym typem wózka głęboko-spacerowego, który kiedy się go złoży zajmuje minimalną ilość miejsca w pomieszczeniu lub bagażniku. ReSea śmiało nadaje się więc do pakowania i postawienia gdziekolwiek się chce (np. za szafą do przechowywania w domu).

Moon ReSea S jest poręcznym typem wygodnego wózka dla malucha, posiada on system domyślnego rozkładania i składania. Wózek ten odznacza się głęboką gondolą oraz też wygodnym dla malucha antyalergicznym materacykiem, który dba o temperaturę dziecka. Budka wózka ReSea S dba o ochronę dziecka przed słońcem, jest szeroka, i duża głęboko naciągana. Budka wyposażona jest w filtr 50+ i siatkę wentylacyjną. Cała gondola posiada wygodne usztywniane boki zewnętrzne.

Wózek Moon ReSea S idzie dopasować do wzrostu osoby, która prowadzi wózek, a to dzięki regulacji rączki do prowadzenia wózka, wyposażona jest w specjalny przycisk do tej regulacji. Trzymanie teleskopowej rączki jest bardzo przyjemne, ponieważ wykonane jest z ekoskóry, chroni ręce przed poceniem.

Koła w wózku Moon ReSea są duże, wyposażone w odpowiednią amortyzację, która reguluje wstrząsy, które prawie wcale nie są odczuwane. Dodatkowo koła pokryte są wytrzymałą gumą, odporną na uszkodzenia. Jazda z wózkiem Moon ReSea S przebiega niezwykle przyjemnie i łagodnie.

.
Dodaj komentarz

Popularne