Dołącz do nas

Wiadomości

Sześciu poszukiwanych w rękach zduńskowolskich funkcjonariuszy

Zdjęcie podglądowe / KPP Zduńska Wola

Dzięki wnikliwej pracy policjantów zduńskowolskiej komendy, sześć osób zatrzymanych poniesie karę za swoje czyny. Wśród nich jest osoba poszukiwana listem gończym, a także sprawcy przestępstw i wykroczeń.

W minionym tygodniu, funkcjonariusze wydziału prewencji oraz kryminalnego zduńskowolskiej komendy, zatrzymali sześć osób, które uchylały się od odbycia kary pozbawienia wolności.

Zatrzymanie poszukiwanych było poprzedzone szeregiem policyjnych działań. Policjanci ustalali miejsca pobytu poszukiwanych, rozpytywali mieszkańców, prowadzili obserwacje. 5 zatrzymanych najbliższy czas spędzi za kratami. Jedna osoba uwolniła się po wpłaceniu zaległej grzywny. Wszyscy zostali zatrzymani, w momencie kiedy niczego się nie spodziewali. Jeden z nich był poszukiwany listem gończym. 24-latek został zatrzymany 8 listopada 2021 roku i spędzi w więzieniu 2 lata i 8 miesięcy.

 

Policjanci zduńskowolskiej komendy w toku swojej codziennej służby realizują wiele nakazów i postanowień wydanych przez organy wymiaru sprawiedliwości. Bez pracy policjantów wiele rozpraw sądowych nie mogło by się odbyć oraz wielu sprawców przestępstw nie poniosłoby odpowiedzialności za swoje zachowanie. / KPP Zduńska Wola

 

INSIGHT kosmetyki naturalne do włosów

.
Dodaj komentarz

Popularne