Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Wiadomości

Zduńskowolscy policjanci spełnili marzenia 15-letniego chłopca

31 sierpnia 2019 roku, tuz przed rozpoczęciem roku szkolnego, Komendę Powiatową Policji odwiedził wyjątkowy gość. Mikołaj, którego wielką pasją jest Policja, tego dnia obchodził swoje 15-te urodziny.

Mundurowi spełnili jego marzenie, którym było poznanie służby w Policji i odwiedzenie komendy. Najlepszym podziękowaniem był szczery uśmiech na twarzy nastolatka.

W ubiegłym tygodniu na skrzynkę mailową Komendanta Powiatowego Policji w Zduńskiej Woli wpłynął dość niecodzienny list. Jego autor z pasją wypowiadał się o swoim zainteresowaniu, którym jest służba w Policji.

(…)  Pisząc ten list mam nadzieję, że moje marzenie aby zostać policjantem się spełni, a w dzień swoich urodzin będę mógł przyjść i obejrzeć  budynek komendy od środka. Prośbę swą dodatkowo motywuję tym, iż nigdy szczególnie nie organizowałem urodzin, mieszkam tylko z tatą i siostrą, bez mamy i chciałbym poczuć się szczęśliwy. Z góry za wszystko dziękuje, serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników oraz funkcjonariuszy tej komendy z Panią na czele.

List nie pozostał bez echa. W dniu swoich 15 urodzin Mikołaj mógł poczuć się jak prawdziwy Policjant. Zasiadł on na stanowisku kierowania, obejrzał policyjne radiowozy, poznał pracę technika kryminalistyki, a także zwiedził strzelnicę. Policjanci przybliżyli jubilatowi codzienne zadania służbowe, a także zaprezentowali sprzęt policyjny. Nie zabrakło oczywiście urodzinowych życzeń i słodkiego poczęstunku. Jeszcze raz życzymy spełnienia marzeń !

 

Źródło: KPP Zduńska Wola

.
Dodaj komentarz

Popularne