Dołącz do nas

Wiadomości

Złodziej perfum zatrzymany

Śledczy zduńskowolskiej komendy przedstawili zarzuty 18-latkowi, który dwukrotnie dopuścił się kradzieży markowych perfum o łącznej wartości 6000 złotych. Podczas jednej z prób został ujęty przez ochronę sklepu i przekazany policjantom. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

5 grudnia 2020 roku, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli otrzymał zgłoszenie, że ochrona sklepu ujęła złodzieja perfum na terenie jednej z drogerii w Zduńskiej Woli. Patrol ogniwa interwencyjnego, który dotarł na miejsce zatrzymał przekazanego im  młodego mężczyznę.

 

Z relacji pracowników sklepu wynikało, że sprawca tego dnia skradł 9 butelek markowych perfum o łącznej wartości ponad 3000 złotych i został ujęty przez ochronę w momencie, gdy chciał wyjść ze sklepu. Skradziony towar powrócił na półki sklepowe.

 

Jak się okazało to nie jedyna kradzież jakiej dopuścił się w tej drogerii skierniewiczanin. Policjanci ustalili po analizie nagrań z monitoringu, że sprawcą kradzieży perfum, do której doszło w tej drogerii w październiku bieżącego roku był ten sam mężczyzna.

 

Został również rozpoznany przez pracownika sklepu. Łupem złodzieja padł wtedy towar o łącznej wartości niemal 3000 złotych. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Był już wcześniej notowany za to przestępstwo. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Kasy fiskalne Łódź

Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli oddał młodego mężczyznę pod dozór policji. / KPP Zduńska Wola

.
Dodaj komentarz

Jakość powietrza Zduńska Wola

Popularne