Dołącz do nas
Zduńska Wola

Biznes

Kasa fiskalna online w czasie kryzysu gospodarczego

Art. sponsorowany

 

W związku z trwającą pandemią COVID-19 Ministerstwo Finansów zaplanowało odroczenie ostatecznego terminu na wprowadzenie obowiązku używania kas fiskalnych on-line dla niektórych grup podatników. Jak to wygląda w praktyce?

Stałe i sezonowe placówki gastronomiczne, usługi krótkotrwałego zakwaterowania, podmioty sprzedające surowce do celów opałowych muszą się spieszyć, gdyż ostateczny termin na zakup kasy fiskalnej on-line mają do dnia 1 stycznia 2021!

 

Zakłady fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, firmy budowlane, podmioty świadczące opiekę medyczną świadczoną przez lekarzy i lekarzy dentystów, prawnicy oraz miejsca stworzone do aktywności fizycznej, mają przesunięty ostateczny termin na zakup kasy fiskalnej on-line, na dzień 1 lipca 2021 r.

 

Przedsiębiorcy wstrzymują się z zakupem nowej kasy do ostatniego momentu, ze względu na kryzysowy czas w gospodarce. W obliczu pandemii zamyka się wiele firm, a te, którym udaje się tego uniknąć z trwogą patrzą w przyszłość w obawie przed zamknięciem. A kasa fiskalna to niemały wydatek dla przedsiębiorcy. Wydatek, który w sposób przymusu ustawodawcy coraz więcej przedsiębiorców musi ponieść.

 

W związku z obecną sytuacją na rynku, firma DEP sp. z o. o. z siedzibą w Łasku, wychodzi naprzód swoim Klientom i wprowadza czasową ofertę dla tych przedsiębiorców, którzy zdecydują się na zakup kasy fiskalnej już teraz!

 

Firma DEP Sp. z o. o. oferuje możliwość rozłożenia należności za zakupioną kasę fiskalną na 36 miesięcy lub korzystne rabaty nawet do 500 zł!

W celu konsultacji i omówienia funkcji kas fiskalnych oraz bezpłatnej pomocy w dokonaniu najlepszego wyboru kasy fiskalnej dla Twojej firmy, zapraszamy do firmy:

DEP ul. Kilińskiego 2, Łask.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: (43) 655 60 30 oraz (43) 655 60 40

To jedyna taka możliwość, by zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt na bardzo korzystnych warunkach już dziś! Nie zwlekaj, bo kasy objęte promocją są w ograniczonej ilości.

.
Dodaj komentarz

Popularne