Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Wiadomości

Koronawirus. Zduńska Wola i okolice. Aktualne dane

prostooleh

W powiecie zduńskowolskim obecnie jest 241 osób, objętych jest kwarantanną a 168 osób objętych jest nadzorem sanepidu. Nie ma osób zarażonych. Sytuacja w województwie łódzkim. W województwie łódzkim są 190 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. 
Testy laboratoryjne potwierdziły 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, w sumie zakażenie wykryto u 1771 osób – poinformowało w niedzielę Ministerstwo Zdrowia. Z powodu koronawirusa zmarła 20. osoba – 82-letni pacjent szpitala w Raciborzu, który miał choroby współistniejące.

 

Resort zdrowia poinformował w niedzielę o 54 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, które potwierdziły testy laboratoryjne.
Przypadki te dotyczą: 22 osób z woj. małopolskiego, 10 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 8 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz 2 osób z woj. lubelskiego.

Ministerstwo poinformowało również o śmierci kolejnej osoby z powodu koronawirusa. W szpitalu w Raciborzu (woj. śląskie) zmarł 82-letni mężczyzna. Był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące.

W sumie zakażenie koronawirusem wykryto u 1771 osób. 20 osób zmarło.

autor: Dorota Stelmaszczyk

.
Dodaj komentarz

Popularne