Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Materiały partnera

Premiera albumu “1984” Pawła Domagały

Paweł Domagała jest jednym z najbardziej rozpoznawanych artystów obecnego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele ról teatralnych, filmowych oraz serialowych. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie znany jest przede wszystkim z kinowych komedii takich jak „Wkręceni” czy też serialu „O mnie się nie martw”. W 2016 roku pojawił się jego debiutancki album zatytułowany „Opowiem Ci o mnie” ukazujący niezwykły talent muzyczny artysty. Jak się okazało oprócz aktorstwa, ogromną pasją Pawła Domagały jest także muzyka.

Twórczość artysty

Album „Opowiem Ci o mnie” spotkał się z ogromnym uznaniem odbiorców i szybko zyskał status Złotej Płyty, a niedługo potem Platynowej Płyty. Na krążku znalazły się takie utwory jak: „Jestem tego wart”, „Gdybyś była” czy też „Opowiem Ci o mnie”. Trasa koncertowa promująca debiutancki album artysty również cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na wydarzenia były sprzedawane w mgnieniu oka, co tylko potwierdziło ogromny sukces muzyczny artysty.

Album „1984”

 

Po ogromnym sukcesie pierwszej płyty, artysta rozpoczął prace nad kolejnym albumem. Płyta zatytułowana „1984” ukaże się już 16 listopada 2018. Na krążku znalazło się 12 utworów, a płytę promuje singiel zatytułowany „Weź nie pytaj”. Bezpośrednio po premierze rozpocznie się trasa koncertowa promująca nowy album Pawła Domagały pod nazwą „Paweł Domagała 1984 Tour”. Artysta zadbał o wyjątkowy charakter trasy. Miejsca, w których odbędą się poszczególne koncerty zostały bardzo dokładnie wyselekcjonowane, a liczba biletów na wydarzenia jest mocno ograniczona.

Trasa koncertowa

 

Pierwszym koncertem artysty na trasie „Paweł Domagała 1984 Tour” będzie występ w Warszawie, w lokalu Palludium. Zaplanowany został na dzień 16 listopada 2018. Następnie artysta pojawi się 18 listopada 2018 w Klubie Studio, w Krakowie. Jednym z wyjątkowych miejsc na trasie promującej nowy album będzie Gniezno – pierwsza Stolica Polski. Tam artysta zagra w Auli im. Jana Pawła II, w I Liceum Ogólnokształcącym, gdzie wcześniej odbywały się wydarzenia nie tylko o charakterze muzycznym, ale również historycznym takie jak chociażby Jubileuszowy Zjazd Gnieźnieński czy też posiedzenie polskiego parlamentu. Więcej o artyście i koncertach na https://ticketclub.pl/artysci/pawel-domagala-57/ . 

 

.
Dodaj komentarz

Popularne