Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Kultura

Prezydent Zduńskiej Woli spotkał się z wolontariuszami

UM Zduńska Wola

Bardzo mi zależało na tym spotkaniu – mówi Konrad Pokora prezydent Zduńskiej Woli – chciałem podziękować wolontariuszom za ich działalność, a także powiedzieć że wolontariat zawsze będzie miał moje poparcie – podkreśla. Prezydent Zduńskiej Woli spotkał się z osobami, które bezinteresownie pomagają innym i działają na rzecz lokalnej społeczności. Poza słowami podziękowania i uznania prezydent podarował zebranym bilety na koncert zespołu Enej oraz symboliczne słodkie serduszka.

W spotkaniu wzięli udział wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, członkowie Młodzieżowej Rady Miasta, harcerze ze zduńskowolskiego Hufca, młodzież działająca w Trampolinie oraz społecznicy skupieni wokół Muzeum Historii Miasta i Skansenu Lokomotyw.

Spotkanie rozpoczęło się chwilą ciszy ku czci prezydenta Pawła Adamowicza, który zginął podczas 27. Finału WOŚP. Prezydent Gdańska również jako wolontariusz kwestował z Orkiestrą.

Prezydent Pokora podkreślał, że w Zduńskiej Woli jest miejsce dla wszystkich wolontariuszy, niezależnie od tego na czyją rzecz działają. Wszystkie organizacje pomagające drugiemu człowiekowi, organizujące się dla naszych mniejszych czworonożnych braci czy działające na rzecz podtrzymywania naszych tradycji i historii będą w tym mieście wspierane. Pomaganie ma wiele twarzy – mówi prezydent Zduńskiej Woli – dla mnie ma wspaniałą, piękną twarz każdej z osób, która uczestniczyła w naszym spotkaniu – dodaje.

Na koniec było wspólne zdjęcie z artystami z zespołu Enej i wspaniały koncert tego zespołu.

Źródło: UM Zduńska Wola

.
Dodaj komentarz

Popularne