Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Wiadomości

Włamywacze wpadli w ręce policji

Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali 3 sprawców, którzy we wrześniu 2019 roku włamali się do mieszkania w Zduńskiej Woli, skąd ukradli sprzęt elektroniczny wartości ponad 5 tys. złotych. Przykład ten pokazuje, że mimo upływu czasu złodzieje nie mogą się czuć bezkarnie. Kryminalni cały czas pracują nad takimi sprawami.

22 kwietnia 2020r kryminalni ze zduńskowolskiej komendy, bazując na zebranych dowodach oraz uzyskanych informacjach, zatrzymali trzech mieszkańców Zduńskiej Woli w wieku od 19 do 28 lat, którzy we wrześniu 2019r włamali sie do jednego z mieszkań na terenie miasta. Złodzieje ukradli sprzęt elektoniczny wart ponad 5 tysięcy złotych. Sprawcy dostali sie do wnętrza lokalu pokonując zabezpieczenia drzwi.

Cała trójka jest dobrze znana mundurowym i była wczśniej notowana za podobne przestępstwa. Trzej męzczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Część skradzionego łupu została odzyskana przez kryminalnych. /KPP Zduńska Wola

 

“Wspieramy Lokalny Biznes” #wspieramylokalnybiznes

 

.
Dodaj komentarz

Popularne