Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Wiadomości

Odpowiedzą za posiadanie narkotyków

W miniony weekend kryminalni ze zduńskowolskiej komendy przeprowadzili dwie interwencje związane z przestępczością narkotykową. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

 

 

24 kwietnia 2020 r około godziny 19:00 w Zduńskiej Woli na ulicy Torfowej uwagę kryminalnych zwrócił samochód osobowy marki Opel. Zatrzymali ten samochód do kontroli.

Pojazdem podróżowali trzej mieszkańcy Zduńskiej Woli w wieku od 27 do 28 lat. Nerwowe zachowanie kierowcy oraz specyficzny zapach wydobywający się z wnętrza samochodu wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało, 28-letni kierowca samochodu posiadał przy sobie marihuanę.

Fotograf Zduńska Wola

Zduńskowolanin nie był wcześniej notowany. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Następnego dnia t.j. 25 kwietnia 2020 r o godz. 23:45 w Zduńskiej Woli na ulicy Mickiewicza kryminalni zauważyli dziwnie zachowującego się młodego mężczyznę. Podczas kontroli okazało się, że nienotowany dotąd 17-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. /KPP Zduńska Wola

 

.
Dodaj komentarz

Popularne