Dołącz do nas
Zduńska Wola

Wiadomości

Sprawca licznych kradzieży sklepowych w rękach policjantów

Zdjęcie podglądowe / KPP Zduńska Wola

Zduńskowolscy dzielnicowi zatrzymali 24-latka, który dokonał licznych kradzieży sklepowych na terenie miasta, skąd ukradł między innymi smartfony, perfumy, maszynki do golenia oraz artykuły spożywcze i chemiczne. Usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

12 sierpnia 2021r., podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych, dzielnicowi podjęli interwencję na terenie jednego z marketów w Zduńskiej Woli dotyczącą kradzieży.

 

Na miejscu zastali 24-letniego mieszkańca Wrocławia, który został zatrzymany. Jak się okazało, był to mężczyzna , który w okresie od 23 lipca do 12 sierpnia 2021 roku, dokonał kilku kradzieży w rożnych sklepach na terenie miasta.

 

Łupem 24-latka padły między innymi smartfony, perfumy oraz artykuły spożywcze i przemysłowe, których łączna wartość przekroczyła 3 tysiące złotych. 24-letni wrocławianin wcześniej już był notowany za podobne czyny.  Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora oddany został pod dozór policji, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. / KPP Zduńska Wola

.
Dodaj komentarz

Popularne