Dołącz do nas
Zduńska Wola

Wiadomości

Odpowie za przemyt narkotyków

3 czerwca 2021r zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt środków odurzających. 23 latek usłyszał już zarzut dotyczący przemytu znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 lat do 15 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany.

 

Zduńskowolscy kryminalni po raz kolejny uderzyli w przestępczość narkotykową. Dzięki zebranym informacjom, 3 czerwca 2021r w godzinach popołudniowych zatrzymali 23-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, podejrzanego o przemyt narkotyków. Mężczyzna znany był policjantom, gdyż już wcześniej wchodził w konflikt z prawem.

 

Naturalne kosmetyki 

Mundurowi ustalili, że 23-latek wraca z zagranicy, gdzie zakupił narkotyki. Na trasie S-8 , na wysokości miejscowości Czechy ,zauważyli audi, którym miał poruszać się podejrzany. Zatrzymali auto. W pojeździe znajdował się 23 latek oraz dwóch jego kompanów – mieszkańców Zduńskiej Woli w wieku 24 i 28 lat. Policjanci podczas przeszukania samochodu zabezpieczyli łącznie ponad 260 gramów środków odurzających w postaci ziela konopi inne niż włókniste, które były ukryte w torbie sportowej.

 

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a 23-letni zduńskowolanin, do którego należały narkotyki usłyszał już zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Podejrzany, decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

.
Dodaj komentarz

Popularne