Dołącz do nas
Zduńska Wola

Wiadomości

Złodziej recydywista

Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który dopuścił się kilku kradzieży w jednej z drogerii na terenie Zduńskiej Woli. Prokurator oddał go pod dozór policji, a za popełnione czyny grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

21 maja 2021 roku do Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli wpłynęło zawiadomienie dotyczące kliku kradzieży, do których doszło na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku w jednej z drogerii na terenie Zduńskiej Woli. Łupem sprawcy padały markowe kosmetyki, perfumy oraz środki higieny osobistej.

Kasy fiskalne online

 

Łączna wartość skradzionego towaru wynosiła ponad 3800 złotych. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu oraz został rozpoznany przez pracownika drogerii. Dobra znajomość środowiska przestępczego pozwoliła stróżom prawa już w ten sam dzień zatrzymać zduńskowolanina, w miejscu jego zamieszkania.

 

Mężczyzna był już wcześniej notowany za kradzieże sklepowe i odpowie za swoje czyny w warunkach recydywy. Śledczy przedstawili mu cztery zarzuty kradzieży mienia. Mężczyzna decyzją prokuratora trafił pod dozór policji. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

.
Dodaj komentarz

Popularne