Dołącz do nas
Zduńska Wola

Wiadomości

Wpadł z narkotykami z własnej uprawy

Zduńskowolscy kryminalni zatrzymali 37-latka, który w domu oraz na działce posiadał marihuanę. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

W piątek, 23 kwietnia 2021 roku, kryminalni ze zduńskowolskiej komendy podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać narkotyki w miejscu swojego zamieszkania. Policjanci pojechali pod wskazany adres, aby dokonać przeszukania jego domu. Stróże prawa na miejscu przeprowadzili skrupulatnie przeszukanie mieszkania.

Kasy fiskalne

W łazience znaleźli dwa szklane słoiki z suszem roślinnym oraz karton z nasionami konopi. Przeszukana została również działka 37-letniego zduńskowolanina znajdująca się na terenie gminy Zduńska Wola, gdzie w garażu policjanci znaleźli kolejne dwa szklane słoiki i karton z suszem marihuany oraz jedną rosnącą roślinę konopi indyjskiej.

 

Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 144 gramów marihuany oraz jedną roślinę. Mundurowi zatrzymali 37-latka podejrzanego o posiadanie tych narkotyków. Zduńskowolanin nie był wcześniej notowany.

 

Usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował wobec 37-letniego mężczyzny policyjny dozór.

 

reklama

.
Dodaj komentarz

Popularne