Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Wiadomości

Złamali zasady gromadzenia się

Sześciu nieodpowiedzialnych mężczyzn zignorowało zakaz gromadzenia się urządzając w miejscu ogólnodostępnym zakrapiane alkoholem spotkanie towarzyskie. W związku ze złamaniem obowiązujących przepisów mających na celu zabieganie rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł.
1 kwietnia 2020r. przed godz.14:00 policjanci patrolujący ulice Zduńskiej Woli podjęli interwencję wobec sześciu mężczyzn, którzy nie podporządkowali się przepisom zabraniającym gromadzenia się.

 

Jak się okazało, spotkanie mężczyzn było okazją do wspólnego spożywania alkoholu. W sytuacji, kiedy w całym kraju panuje wysokie niebezpieczeństwo zachorowań spowodowanych zarażeniem się koronawirusem, policjanci wobec niedopowiedzianych mężczyzn wyciągnęli przewidziane prawem konsekwencje.

 

 

Każdy z nich za złamanie zakazu gromadzenia się, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Dodatkowo czterech z nich zostało ukaranych mandatami karanymi za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

 

Wszyscy walczymy z koronawirusem. Zostań w domu – pomóż sobie i innym! Aby zatrzymać rozprzestrzenianie się epidemii, musimy ściśle stosować się do konkretnych zaleceń.

KPP Zduńska Wola

Popularne