Dołącz do nas

Kasy fiskalne online

Wiadomości

Alert RCB. Przewidywane burze z gradem dla powiatu zduńskowolskiego.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Możliwy grad.
Ostrzeżenie meteorologiczne:

Burze z gradem

stopień: 1
prawd. 80%
Przebieg: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie przy akumulacji opadów do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami możliwy grad.

Objaśnienie stopni zagrożenia
Stopień zagrożenia 3
Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrofy oraz zagrożenie życia.
Stopień zagrożenia 2
Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia.
Stopień zagrożenia 1
Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia.
Komunikat dla obszaru: Zduńskowolski
Burza Online – Wyładowania atmosferyczne

 

 

Jakie są skutki burzy?

Burze to wyładowania elektryczne, którym towarzyszą intensywne opady deszczu lub deszczu i gradu oraz silny wiatr. Najczęściej występują w lecie. Mogą powodować uszkodzenia infrastruktury, np. linii kolejowych, energetycznych czy telekomunikacyjnych. Uderzenia piorunów mogą być przyczyną porażeń prądem elektrycznym i pożarów.

Kasa fiskalna Zduńska Wola

.
Dodaj komentarz

Popularne