Dołącz do nas

Region

Śmiertelny wypadek w Ptaszkowicach

Wypadek w Ptaszkowicach. Samochód osobowy wjechał pod przyczepę ciężarówki. Droga jest całkowicie zablokowana. Około godz. 13-ej na drodze powiatowej w Ptaszkowicach w gminie Zapolice przy skrzyżowaniu z drogą do Młodawina.

W akcji ratunkowej uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej. Z samochodu wbitego pod ciężarówkę przez ponad godzinę starano się uwolnić kierowcę. 19-letni mężczyzna pomimo wysiłków ratowników nie przeżył wypadku.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym, jadąc od Zduńskiej Woli, podczas wyprzedzania innego pojazdu przed skrzyżowaniem zderzył się z ciężarówką, która była w trakcie opuszczania skrzyżowania.  Policja prowadzi czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli.

Czytaj dalej
.

Dodaj komentarz

Region

Pożar sterty słomy miejscowość Jeziorko

KPPSP Zduńska Wola

W dniu 6 stycznia około godziny 18 doszło do pożaru sterty słomy w miejscowości Jeziorko gmina Zapolice.
Na miejscu działały: 1 zastęp z PSP Zduńska Wola oraz 3 zastępy OSP z terenu gminy Zapolice.

 

Okna Łask Cztery Kąty

Czytaj dalej

Region

Wypadek w miejscowości Szadek Osiny

KP PSP Zduńska Wola

Do zderzenia czołowego dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej 710 w stronę Łodzi doszło około godziny 18, droga przez 2 godziny była zablokowana. W zdarzeniu brały udział 4 osoby w tym dwójka dzieci w wieku 8 i 11 lat, które zostały przewiezione do szpitala bez urazów zewnętrznych. Na miejsce przybyły 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej ze Zduńskiej Woli, 2 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Pogotowie i Policja.

Z wstępnych ustaleń policji wynika iż kierujący volkswagenem z nie wyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z oplem, którym podróżowała wraz z dziećmi mieszkanka gminy Szadek.

Czytaj dalej

Region

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Michałów

KPPSP Zduńska Wola

Do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Michałów pod Zduńską Wolą doszło 4 listopada br., z ustaleń przybyłych na miejsce strażaków wynika iż żaden z mieszkańców budynku nie poniósł obrażeń. Dzięki sprawnej akcji gaśniczej udało się uratować dwa sąsiednie mieszkania. Na miejscu działały 4 Jednostki Ratowniczo Gaśnicze ze Zduńskiej Woli, OSP Szadek, oraz OSP Zborowskie.

Czytaj dalej
.
www.dep.com.pl

Popularne