Dołącz do nas

Wiadomości

Niespodziewany finał poszukiwań

Szybkie działania policjantów ze zduńskowolskiej komendy doprowadziły do odnalezienia 43 – latka z gminy Zapolice, którego zaginięcie zgłosił zaniepokojony o jego życie i zdrowie syn.

 

Podczas odnalezienia mężczyzna pijany jechał swoim samochodem. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

 

29 grudnia 2020 roku, o godzinie 20:30 do komendy policji w Zduńskiej Woli zgłosił się syn, który powiadomił o zaginięciu ojca. Ten po kłótni rodzinnej wcześnie rano wyjechał swoim fordem z miejsca zamieszkania, a później tego dnia wysyłał wiadomości o niepokojącej treści do żony.

 

Ogłoszenia motoryzacyjne darmowe

 

Rodzina szukała kilkanaście godzin zaginionego członka rodziny, jednak bezskutecznie. Skierowani przez dyżurnego na miejsce policjanci przeczesywali pobliskie tereny i miejscowości. Zaginionego szukało łącznie kilkunastu funkcjonariuszy.

 

Przed północą na jednej z dróg dojazdowych do ciągu technicznego przy trasie S-8 mundurowi zauważyli samochód, którym miał poruszać się mieszkaniec gminy Zapolice. Zatrzymali ten pojazd i okazało się, że za kierownicą forda rzeczywiście siedział zaginiony 43 – letni mężczyzna. Policjanci w trakcie rozmowy z nim wyczuli silną woń alkoholu.

 

Badanie trzeźwości wykazało, że miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu, a jego pojazd został umieszczony na parkingu strzeżonym. Odnaleziony „szczęśliwie” mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. /KPP Zduńska Wola

Czytaj dalej
.

Informatyk łodźDodaj komentarz

Popularne